Logo

Цепачка за дрва - хидраулична

Број на оглас: 2056214 | Објавен на: 24.05.2016, 20:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Хидраулична цапачка за дрва. Многу јака...

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Goce