Logo

Цилиндар и 4 клипови од Yamaha 600

Број на оглас: 2056507 | Објавен на: 31.01.2019, 15:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Мотори

Вид на оглас: Се продава


имам цела машина , само радилицата нечини

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 XxX

Потврден огласувач