Logo

kompresor za klima za ford mondeo 2002 god tddi

Број на оглас: 2056992 | Објавен на: 07.08.2017, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


kompesor dobar bes sajmna i magnet

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 blaze

Потврден огласувач