Logo

Пакети за патување

Број на оглас: 2057573 | Објавен на: 01.11.2016, 19:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €
Цената е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Предмети за патување

Вид на оглас: Се продава


Пакети за патување кои содржат:
-торба за патување со димензии 42*15*27
- несесери за пакување овлека со различни димензии од кои најголемиот е со димензии 40*30*13,а најмалиот со димензии 25*16
-несесер за долен веш со посебни прегради
-футрола за документи, кредитни картички, мапи
-новчаник за ситни пари
-кутивче за полнач, слушалки
-шишенца за шампон, регенератот, партфем, крем.
Повеќе информации на: http://www.travelando.mk/4008-2/

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ana

Потврден огласувач