Logo

Pojacalo Za Kola

Број на оглас: 2057616 | Објавен на: 25.05.2016, 19:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava pojacalo za kola ispravno vo dobra sostojba moze i zamena za bilo sto ponudete

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Sadmir