Logo

atraktiven plac na berovsko ezero

Број на оглас: 2058129 | Објавен на: 22.11.2020, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 8000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 3 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava plac na k.p.10558/1 cela parcela e 8000 m/2 moze pomal del,zamena,site opcii parcelata e so bukova suma se naoga na asfaltniot pat berovo-klepalo r.bugarija na 3 km. od granicniot premin na 100 m od ezeroto

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 valentina

Потврден огласувач