Logo

Се продава машина за перење!

Број на оглас: 2058238 | Објавен на: 17.09.2017, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


Се продава машина за перење марка - електронска индустрија во исправна состојба!

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач