Logo

FM MODULATOR TRANSMITER PREDAVATEL LCD MP3 USB SD MMC

Број на оглас: 2058285 | Објавен на: 04.09.2017, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Нови FM MP3 LCD предаватели/модулатори со LCD екран и далечински управувач, достапни во 3 различни бои на илуминација: црвена, сина и зелена. Опсег на фрекфренција 87.5-108.0MHz. Освен USB влез располагаат и со SD влез за мемориска карта, како и аудио влез за пуштање музика преку мобилен Еквилајзери за подесување на музиката. Има вградено осигурач за заштита од пренапон или краток спој. Преку USB портот можи да се полни и мобилен телефон.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА::
* 1 x MP3 плеер
* 1 x далечински управувач
* 1 x аудио кабел
* 1 x Резервен Осигурач

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ВАША АДРЕСА

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Зоран Мишевски

Потврден огласувач