Logo

Se izdava deloven prostor vo Vizbegovo

Број на оглас: 2058729 | Објавен на: 08.10.2017, 19:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4600 m²

Цена: 2 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор на три спратa вкупна површина 3.300м2.и магацински простор од 1300 м2.1 спрат 1300м2, 2 спрат 1300 и 3 спрат 700. Просторот е коплетно уреден со лифт и
паркинг од 6000м2.
Во самиот објект на приземје има и изложбен салон за керамика и санитарија.

 Скопје    Општина: Чучер Сандево

Прати Е-Маил

 Ljulzim