Logo

Топче за мењач за Peugeot 307

Број на оглас: 2059026 | Објавен на: 19.05.2019, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


НОВО НЕКОРИСТЕНО !!! ИСТО КАКО ОРИГИНАЛОТ - одговара на повеќе пежо и ситроен модели

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 SONY

Потврден огласувач