Logo

***Kapital***Ekskluzivno Plac vo Velestovo 1851 mkv

Број на оглас: 2059544 | Објавен на: 06.03.2018, 11:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1851 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 92.550 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Шифра 40 054

Ексклузивна понуда

Плацот се наоѓа во Охридската населба Велестово со прекрасен непречен поглед на Охридското езеро.

Површина на плац 1.851 мкв. КП 662 КО Велестово.

Инфраструктура: пристапен пат, вода и струја.

Услови за градба на вила или куќа.

Цена 50 еур по мкв.

Погледнете ја нашата понуда на нашиот веб сајт www.kapitalohrid.mk

Контакт e-mail contact@kapitalohrid.mk

Контакт телефони:
046 611 144
070 388 844
078 232 047

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид (претпријатие)

Потврден огласувач