Logo

STITNICI ZA KOLENA - HONDA YAMAHA SUZUKI DUCATI KTM KAWASAKI

Број на оглас: 2059633 | Објавен на: 07.09.2017, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Останато

Вид на оглас: Се продава


Нови штитници за колена со асиметричен дизајн кој нуди удобност и заштита при удар, а истовремено со својот дизајн и материјалите кој се користени при изработката нудат и одлична вентилација за да не дојди до потење на кожата. Специјано дизајнирани школки кои го следат природното движење на коленото. Пластичниот материјал е направен со висока еластичност за заштита од кршење при удар како и добро да се прилагодат на потребната положба.

Освен за возење на мотор можи да се користат и за заштита при работа, планинарење или па и при возење на велосипед за сигурна заштита на колената и потколеницата.

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач