Logo

Mitsubishi Outlander Ladilnik Ladnjak za Klima EXTRA

Број на оглас: 2059664 | Објавен на: 12.02.2018, 21:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Ladnjakot e ispraven, moze da se vidi vo sekoe vreme.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 ivica