Logo

moze zamena

Број на оглас: 2060122 | Објавен на: 28.03.2017, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Спортски

Година: 1990

Модел: zx7r

Километри: 0

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba,pali vozi,reg.bez zameni,samo kes.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Sase

Потврден огласувач