Logo

AVTODIJAGNOSTIKA, ALARMI ZA STAN,KUKA,DUKAN

Број на оглас: 2061205 | Објавен на: 05.07.2018, 19:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Автодијагностика Delphi 150e 2014,R 3 !
Оваа универзална дијагностика (автомобили,камиони ) ги извршува следниве функции
- Сервис и ресетирање
- SRS
- имобилизација
- Инструмент
- Comfort систем
- Mенувач
Дијагностицирање во реално време при возење итн
ГАРАНЦИЈА
Праќам по КАРГО за оние кои не се од Битола!

Цена 5500 денари.

2.АЛАРМНИ СИСТЕМИ за куќа,стан,гаража !
Потребата за аларм во денешно време е се поголема.Алармните системи работат на картички од мобилните оператори.Доста барани и корисни Лесни за монтажа , безжични.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 CKEMBAR