Logo

Продавам солариум

Број на оглас: 2062058 | Објавен на: 18.11.2017, 01:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


Продавам соларум во одлична состојба . Повеје инфо на телЧ071 218 839

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Љупчо

Потврден огласувач