Logo

Се продава куќа

Број на оглас: 2062080 | Објавен на: 20.06.2018, 22:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 232 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 225 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Во градба

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 2003

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: karposeva 70A

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа изградена 2003год.на одлична локација одалечена 200м. од центарот на градот. Во куќата останува поголем дел од мебелот, парно греење, сателитска антена, два клима уреди.
Куката има 204м2 станбен и 28м2 деловен простор ,двор225м2,лимена гаража Брако 15м2, помошна просторија 17м2.Станбениот и деловниот простор се потполно одвоени и независни еден од друг така да може да се купи само едниот дел или целата кука . Цена 310e m2.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач