Logo

APARTMAN

Број на оглас: 2062941 | Објавен на: 30.05.2016, 11:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


se izdava apartman odma do zicarata so poseben vlez,soba,presobje,kujna,wc,tv,wi fi,

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 janku