Logo

AL.BANDASI 17KI 5X112 ZA PASSAT GOLF AUDI

Број на оглас: 2063287 | Објавен на: 20.12.2017, 22:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM GUMI SO AL.BANDASI 17KI 5X112 ZA PASSAT GOLF AUDI BANDASITE SE VO ODLICNA SOSTOJBA GUMITE SE KAKO NOVI NA KOLA SE MOZE DA SE PROBAA CENA EFTINAA 130 EVRA edna guma ne e dobra

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Zika