Logo

Korejski Choper keeway

Број на оглас: 2063496 | Објавен на: 17.10.2018, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kee Way

Вид: Туринг

Година: 2010

Модел: SuperLight 150

Цена: 102 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Choperot e kako nov so poninati 13000 km
poveke info.na mob
070571004 i 078453004Zamena samo za Mercedes w124


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Resen

Потврден огласувач