Logo

Викендица на Козјак

Број на оглас: 2063527 | Објавен на: 11.05.2018, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 26 m²

Број на соби: 2

Греење: Нема

Наместена: Не

Цена: 4.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Се продава викендица на Козјак мв.Брезница со површина од 26м2 + тераса со потпорен зид од 33м2. Оддалеценоста од езерото е 15-20метри при максимална кота на езерото.
Целата е тврда градба од бигор камен.
Контакт Тел .075 223 038 Димитар.
075 223 038 Димитар.
075 223 038 Димитар.
075 223 038 Димитар.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач