Logo

ZEBRA VENECIJANER ROLO KOMARNICI ROLETNI VARIOLAJT

Број на оглас: 2063663 | Објавен на: 14.07.2020, 13:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вид на оглас: Се продава


ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА:

-РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГРОМЕН ИЗБОР НА БОИ, ПЛАТНА И ДЕЗЕНИ

-ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБРА ЗАВЕСИ СО ОГРОМЕН ИЗБОР НА БОИ, ПЛАТНА И ДЕЗЕНИ

-ВЕНЕЦИЈАНЕР 16мм и 25ММ СО ШИРОКА ПАЛЕТА НА БОИ

-ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР 25мм и 50мм

-ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ ОД ПЛАТНО И ПВЦ

-НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ ПВЦ И АЛУМИНИУМ НА БЕЛО, СИВО, КАФЕНО

-КОМАРНИЦИ ОД СИТЕ ТИПОВИ - ФИКСЕН, ВРАТА, РОЛО, ПЛИСЕ...

ОДБЕРЕТЕ КВАЛИТЕТ И БРЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА, А ЗА СИТЕ НАШИ ПРОИЗВОДИ ДОБИВАТЕ ГАРАНЦИЈА И НЕОГРАНИЧЕН ОБЕЗБЕДЕН СЕРВИС.

ЕКСТРА ПОПУСТИ НА ЦЕЛОКУПНИОТ АСОРТИМАН ДОКОЛКУ Е БЕЗ ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА ЗА СКОПЈЕ И СИТЕ ГРАДОВИ НИЗ МАКЕДОНИЈА ЗА КОИ ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМАШНА АДРЕСА.


НЕШТО ПОВЕЌЕ ЗА НАШИТЕ ЗАВЕСИ МОЖЕТЕ ДА ПРОСЛЕДИТЕ НА СЛЕДНИОВ ЛИНК:

https://www.facebook.com/venecijaner

Нудиме соработка и големопродажба на ролетари,занаетчии и производители на ПВЦ И АЛ столарија од цела Македонија.

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.

Понуди и нарачки на фб страна
https://www.facebook.com/venecijaner
или на емаил:
jovanov_petar@yahoo.com


INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач