Logo

GEMBIRD PCMCIA FW2

Број на оглас: 2065547 | Објавен на: 26.03.2020, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Се продава Gembird PCMCIA Firewire картичка.
Повеќе информации за картичката:
http://www.gembird.nl/item.aspx?id=3256&lang=en

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач