Logo

pasat

Број на оглас: 2065963 | Објавен на: 09.04.2017, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 2.100 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pasat 1.9 tdi . Ful oprema klima siber centralna... Napraven komplet servis Vodna pumpa , zatezaci roleri rebrast p.k kais . registriran do mart 2017 god.Z.karton.tel. 078-734-640 ili 071208-498.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 boris.