Logo

ПРЕСПА, КУЌА ВО СЕЛО СО ДВОР И ШТАЛА,700 М2

Број на оглас: 2067070 | Објавен на: 02.06.2016, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 80 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 700 m²

Цена: 36.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


КУЌА, НА ДВЕ НИВОА, ПРИЗЕМЈЕ И КАТ ВО СЕЛО ВО ПРЕСПА, БЛИСКУ ДО ЕЗЕРОТО, БЕЗ ПЛОЧА, СО МАГАЦИН И ШТАЛА ВО ДВОРОТ, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 700 М2 СЕ ПРОДАВА ИЛИ МЕНУВА ЗА СТАН ВО БИТОЛА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА
секој работен ден од 8.30 до 13.30 и попладне од 17 до 19.30, во сабота од 8.30 до 13 ч
ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM
070 339 404
076 451 799
047 232 004
047 222 940

 АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ

Потврден огласувач