Logo

koltivatori- i ciklon.

Број на оглас: 2067194 | Објавен на: 21.06.2018, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam koltivator 12 kojnski sili i ciklon dobro socuvan moze da se vide i proba vo sekoe vreme tel za kontakt -071-491-070.spaso.ILI NA VIBER:00393290303041.DEJAN.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 sara

Потврден огласувач