Logo

LIEBHERR 900

Број на оглас: 2067648 | Објавен на: 16.06.2018, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Bagerot e vo dobra sostojba ima 12.000 rabotni saati i se mu funkcionira

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 AlTo-Ve (претпријатие)

Потврден огласувач