Logo

Mercedes s350 turbo dizel

Број на оглас: 2067974 | Објавен на: 22.04.2017, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 350

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.000 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Мерцедес S-350 турбо дизел. 1994.

Пали-вози, регистриран до 11\2017г.

3.000€ за кеш пари!

Можна замена! За замена друга цена!


 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач