1 / 12
Се издава стан во Тафталиџе 1
14.000 МКД
Цената не е фиксна
17.01.2022 09:00

Карпош / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Се издава стан во Тафталиџе 1 кај Факултетот за Туризам за студенти и вработени, 65м2, 2 кат. Контакт 078 849 727

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Caslav Lazarevski
Потврден огласувач
078849727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам