Logo

Termo pecka 3,5kw

Број на оглас: 2068688 | Објавен на: 22.03.2017, 23:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava termo pecka 3,5kw vo odlicna sostojba.

 Цобе