Logo

JAPONSKA AKITA INU

Број на оглас: 2069036 | Објавен на: 26.03.2017, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Prekrasno oranz - belo masko kucence od rasata japonska akita inu so sampionsko poteklo
okuceno na 29/12/2016
KUCETO E SO CIP PASOS PEDIGRE PROCISTENO I 2 PATI VAKCINIRANO
CENA PO DOGOVOR
https://www.youtube.com/watch?v=Y6U7mAnPtw4&t=8s

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 ivica

Потврден огласувач