Logo

Se prodava dvosed

Број на оглас: 2069259 | Објавен на: 13.01.2017, 23:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Двоседи

Вид на оглас: Се продава


Dvosed na rasklopuvanje vo odlicna sostojba.

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Veka