Logo

SKODA 120 SO PLIN ODLICNA

Број на оглас: 2070246 | Објавен на: 25.03.2017, 01:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: 120

Година: 1987

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Skoda 120 so plin neregistrirana so nov akomulator mnogu dobar motor odlicna vozna sostojba ispravna info na tel 077 821 801 CENA BEZ AKOMULATOR 300 eur

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Vasko