Logo

Seat Arosa 1.0 -97

Број на оглас: 2070735 | Објавен на: 24.06.2017, 00:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Arosa

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Цена: 850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat Arosa 1.0, 1997 godina, na BG tablici vo extra sostojba. Ima predni novi gumi. Kolata e od Germanija, sega donesena. Napraven komplet servis kocnici, filtri i ulje, kaisi, zatezaci...

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач