Logo

Справа за стомачни

Број на оглас: 2071674 | Објавен на: 06.06.2016, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Вид на оглас: Се продава


Справата е нова не е нималку користена

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 sara