Logo

Се продава куќа во Ресен

Број на оглас: 2072322 | Објавен на: 06.06.2017, 00:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 150 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Ул. "Михајло Бочкаровски"

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа со дворно место на ул. "Михајло Бочкаровски" во Ресен. Куќата располага со 5 соби со површина од 100 м2 и дворно место од 150 м2.
Цена по договор!
Тел. 071/509-806 и 047/451-178 - Блаже

 Blaze