Logo

Reanult kangoo, 1,5 dci, 10.2004 g.

Број на оглас: 2073215 | Објавен на: 25.02.2017, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Kangoo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reanult kangoo, 1,5 dci, 69 KW (82 KS) произведено е 10.2004 г., а прва регистрација му е 2005 г. Возилото е во беспрекорна состојба и има 4 нови гуми. Од Германија е донесено со возење. Платени се сите давачки.
Опрема:
- Клима уред;
- Воздушни перничиња;
- „ABS“ - систем на кочење;
- Серво волан;
- Централни брави;
- Два оригинални клучеви;
- Електрични подигачи на прозорци;
- Радио со ЦД и команди на волан.

Исто така продавам и Seat cordoba за делови , 1.9 tdi, 2004 g. Многу делови одговараат и за Golf, Audi и др.
Еве линк до огласот:
http://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=2289741

Telefon 071/257-919. Dostapen od 10:00 do 20:00 h. Na poraki i titki ne odgovaram!

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 Игор

Потврден огласувач