Logo

ODLICNO SOCUVAN TRAKTOR 'BELARUS'

Број на оглас: 2073897 | Објавен на: 21.04.2017, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava traktor Belarus 2010 god. povolna cena vo odlicna sostojba.

POVEKE INFORMACII NA TELEFON : 070 907 030 ili 070 683 597

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач