Logo

ПРОДАВАМ ОВОШТАРНИК СО ЈАБОЛКА

Број на оглас: 2074906 | Објавен на: 16.10.2019, 21:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3160 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 4 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


ИТНО И ЕФТИНОО!! ПРОДАВАМ ОВОШТАРНИК СО 300 КОРЕНИ ЈАБОЛКА 9 ГОДИШНИ, СО СИСТЕМ ЗА ВОДА КАПКА ПО КАПКА ИМА СОПСТВЕН БУНАР, ОДРЖУВАНА. СЕ НАОГА ВО СЕЛО ДОЛНО ЛАКОЧЕРЕЈ-ОХРИД МЕСТО ПРДИКАЛНИЦА
..ЦЕНА ПО ДОГОВОР ..
SВОНЕТЕ НА ОВОЈ ТЕЛЕФОН 078 301 609
078 301 609
078 301 609
078 301 609

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ddd

Потврден огласувач