Logo

APRILIA SR 50

Број на оглас: 2075390 | Објавен на: 20.01.2017, 14:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


aprilia sr 50 odlicna sostojba 2004 god,so piagio masina .smeneto rolni kais plocki.mozna e i zamena za kola ili motor tel za kontakt 078930237

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 gjore

Потврден огласувач