Logo

PEZO 405

Број на оглас: 2075462 | Објавен на: 13.05.2018, 14:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 405

Година: 1992

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 40000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEZOTO E VO DOBRA SOSTOJA , NOVI GUMI,SMENET REBRASTI MASLO MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME NE E REGISTRIRANO

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач