Logo

Alfa Romeo Gt 1.9 JTD EKSTRA SOSTOJBA

Број на оглас: 2076759 | Објавен на: 09.11.2016, 08:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: GT

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e full oprema odlicna sostojba registirana cela godina dobro socuvana kako sto e na slikite moze da se vidi i proba vo sekoe vreme samo za seriozni kupuvaci poveke inf.. 078 280 082

 Валандово

Прати Е-Маил

 Alfa