Logo

Kartica za wireless za laptop

Број на оглас: 2076947 | Објавен на: 21.02.2018, 22:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал/Тонери

Вид на оглас: Се продава


Raboti super. Vadena e od hp probook 4520s

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 TechKop

Потврден огласувач