Logo

Mestime parket,patos,lamperija,laminat,strugame i lakirame

Број на оглас: 2078973 | Објавен на: 20.01.2019, 14:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Вид на оглас: Се продава


mestenje laminat 1 evro,mestenje,struganje i lakiranje ,parket i patos e po dogovor.
kontakt:
dejan 070 511 019
mile 070 426 254

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 dejan