Logo

INDOS 2 TONSKI

Број на оглас: 2079137 | Објавен на: 21.01.2017, 19:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.300 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba so TAM motor i so mnogu rezervni delovi.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Janko