Logo

Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Број на оглас: 2079376 | Објавен на: 23.05.2020, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 50 m²

Спрат: 1

Греење: Нема

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојран на 50м од градска плажата. Апартманот располага со сопствен паркинг.
Телефони:
079 292 396

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач