Logo

se prodava

Број на оглас: 2079567 | Објавен на: 31.05.2020, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 215 m²

Тип на домот: Дуплекс - Лепена куќа

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 120.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuca na lokacija blisku do ezero vo mirna naselba bez mnogu soobracaj. Kucata e so imoten list i markica za dogradba (komplet dokumentacija za dogradba).Za podetalni informacii lice za kontakt Zarko, tel.070 391 330

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 zarko

Потврден огласувач