Logo

Se prodava

Број на оглас: 2079629 | Објавен на: 30.05.2019, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Technikus nova Dvb t2 hd na golemo cena na telefon 071/261-856 071/309-933

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач