Logo

BMW 530 d Full oprema -05 moze zamena

Број на оглас: 2080166 | Објавен на: 07.02.2018, 17:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 530 disel
god 2005
Automatik - Tiptronik
full oprema
el stakla
klima
abs
servo
airbag
bord computer
dvd
navigation
sensor
alarm sistem
Telefon original za BMW 530
4 novi gumi
nov akulumator
registrirano cella godina
servisirano komplet Ulje , filtri...
vredi da se vidi
moze zamena so pomano vozilo

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 jusuf

Потврден огласувач