Logo

UZIVANCIJA VO ZDUNJE KOZJAK

Број на оглас: 2081323 | Објавен на: 04.12.2017, 14:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 305 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 3.200 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PLAC NA EZEROTO KOZJAN NA TOP LOKACIJA SO POGLED NA EZERO,SAMIOT PLAC E OKOLCEN-305M2 ZA POVEKE INFORMACII JAVETE SE TRAJCE 075-456-944

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 divna

Потврден огласувач